Kategorie

Producenci

Internetowa Księgarnia Medyczna – witowski24.pl powstała w roku 2012. Prowadzimy sprzedaż książek, w tym podręczników związanych głównie z szeroko pojmowaną tematyką medyczną i naukową. Pomimo tego, że dopiero wchodzimy na internetowy rynek księgarski, chcemy od razu zaznaczyć w nim swoją obecność poprzez pokazanie nowej jakości w e-sprzedaży. Jesteśmy z natury pasjonatami tego, co robimy         w związku z czym priorytetem jest dla Nas satysfakcja klienta. Osoby, które zechcą Nam zaufać zawsze mogą liczyć na szybką i fachową obsługę.

Naszym celem jest stworzenie firmy, która w pełni zaspokoi oczekiwania uczniów, studentów i nauczycieli. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem OFICYNY WYDAWNICZEJ NOWA MATURA, dlatego też najważniejszym elementem Naszej oferty są doskonałe  w swej treści i jakości ZBIORY ZADAŃ z przedmiotów maturalnych: chemii, biologii, matematyki i geografii.

KORZYŚCI Z ZAKUPÓW W  KSIĘGARNI INTERNETOWEJ witowski24.pl

Oszczędność
Kupując w sklepie internetowym oszczędzasz czas i pieniądze.

Płatności
Za zakupione książki masz możliwość zapłacić przelewem bankowym lub internetowym. Możesz również zapłacić przy odbiorze przesyłki.

Dostępność
Nasz sklep pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 dni w roku.

Pełna oferta
Oferujemy zawsze aktualne wydania.

Wysyłka
Zamówione publikacje wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. To największy, najpewniejszy i jeden z najtańszych polskich dostawców.

Bezpieczeństwo
Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów i płatności.

To się opłaca! Kupuj na www.witowski24.pl